.

ברוכה הבאה לסדרת המסרים החינמית של הלידה האורגזMית שלך

מלאי פרטיך וקבלי מייד את המסר הראשון לתיבת המייל שלך

סדרת המסרים החינמית הזו היא הזדמנות חד פעמית עבורך לשנות את התפיסה שלך לגבי לידה ותאפשר לך להתחיל להניע את עצמך לכיוון של עונג בלידה ותתמוך בך בבחירת הדרכים בהן את מכינה עצמך ללידה 

מלאי עכשיו פרטים וקבלי את המסרים ישירות לתיבת המייל שלך

לעוד מידע הכנסו לאתר  http://www.orgasmicbirth.co.il/

צפו באיילה מדברת על לידה אורגזMית

נשים מספרות על איילה והכנה ללידה אורגזMית:

"הגעתי לאיילה להדרכה ללידה אורגזמית בתחילת חודש תשיעי, הרגשתי מאוד בטוחה בגוף שלי וידעתי על תהליך הלידה, אבל הרגשתי שחסר לי ידע וחיבור בין הגוף, הרגש והרוח.. ואת העומקים האלה לא מצאתי בקורסים אחרים של הכנה ללידה.

ואז הגיעה איילה, רגע וחצי לפני הלידה ונתנה לי בדיוק את הידע שחיפשתי. בשפה ברורה והסברים רהוטים ומלאי חיים איילה העבירה לי ידע יקר ערך שעזר לי להתחבר לתהליך המופלא והאלוהי שמתרחש בלידה, להבין מה קורה לנפש שלי, לרגש ולגוף בכל שלב ושלב בלידה. היא הדריכה אותי להתחבר להתרגשות, לעונג ולמסע המרגש הצפוי לי.

איילה עזרה לי להכין את עצמי ללידה בכל הרמות ונתנה טיפים גאונים שרק אישה חכמה ובעלת נסיון והקשבה כמוה יכולה לתת. טיפים שעזרו מאוד בלידה ונסכו בי בטחון. הרגשתי שיש מישהי שמכוונת אותי במפגשים עצמם ומחוצה להם, שאני בידיים בטוחות, שמקשיבים לי, כמו אמא גדולה שמחוברת לידע עתיק מאוד.

ההכנה ללידה אורגזמית הפכה את החוויה ואת הציפייה למרגשת מאוד, חיכיתי למפגש עם הלידה, חיכיתי לחגוג את החיבור עם אלוהים, את הכניעה אליו, את העוצמה שלי, את העונג ואת ההרפיה. וכך היה, אבל זה כבר סיפור בפני עצמו.. זכות גדולה עבורי שמצאתי מורה כזאת, ממליצה מכל הלב." (נ. ילדה ב 2017)

 

"היה לי נעים ועמוק בהכנה ללידה עם איילה. קיבלתי תמונה רחבה יותר על הלידה, על כל הצדדים שלה. היא הכילה את הפחדים וההתרגשות, והיתה לי לעזר רב, ולהשראה ללידה אורגזמית". (ד. ילדה ב 2017)

 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.